Se spune ca fiecare oras are o cladire sau un loc celebru dupa care poate fi recunoscut . Daca acest lucru este adevarat si pentru lumea localurilor, atunci Lords Pub este acel loc pentru orasul nostru . Inaugurat in anul 2001 si situat sub Pasajul Vulturul Negru , Lords Pub este considerat primul local in cel mai pur sens al cuvantului din Oradea . Promovad muzica de calitate si bauturile rafinate, multe disponibile in premiera sau chiar iin exclusivitate pentru orasul nostru , Lords se dovedeste a fi , indiferent de varsta , o locatie preferata in randul oradenilor . In gluma , unii oameni spun ca Lords nu este inchis niciodata. Indiferent de ora sau de zi . Fie ca este vorba de cafeaua de dimineata , savurata inauntru sau pe terasa, fie ca este vorba de o noapte prelungita de distractie, localul este mereu plin de viata.